Zakres naszych usług obejmuje także montaż ogrzewania gazowego. Działamy na terenie Miechowa i okolic. Nasi fachowcy zadbają o to, by instalacja działała bez zarzutu, a inwestor mógł cieszyć się przyjemnym i niedrogim ciepłem. Co więcej, instalacja gazowa umożliwi nie tylko ogrzanie pomieszczeń, ale także podgrzewanie wody oraz dopływ paliwa do kuchenki.

Ogrzewanie gazowe – zalety 

Coraz więcej osób decyduje się właśnie na ogrzewanie gazowe. Nic w tym dziwnego, taka instalacja ma wiele zalet. Wśród najistotniejszych plusów wymienić możemy takie, jak: 

  • Wygoda ‒ w przypadku ogrzewania gazowego nie musimy martwić się o rozpalanie i pilnowanie paleniska czy też o dokładanie opału. To duża oszczędność czasu i energii. 
  • Bezproblemowa obsługa ‒ ogrzewanie obsługujemy za pomocą specjalnego panelu, w kilka sekund ustawimy wysokość temperatury i godziny pracy instalacji. 
  • Ekonomia ‒ ogrzewanie gazem ziemnym nie generuje wysokich kosztów, a kotły działają wydajnie. 
  • Bezproblemowa konserwacja ‒ konserwacja kotła konieczna jest tylko raz w roku.
  • Niewielkie, czyste kotły ‒ w przypadku ogrzewania gazowego możemy zdecydować się na kocioł tradycyjny, kondensacyjny lub pulsacyjny. Kotły mają nieduże wymiary, są o wiele czystsze niż piece na węgiel czy inne paliwo. Kocioł możemy zamontować w piwnicy, w pomieszczeniu gospodarczym, w kotłowni. 

Jak widać, zalet ogrzewania gazowego jest wiele. Pamiętajmy jednak, że taka instalacja musi być zamontowana przez kompetentne osoby. Nasza ekipa służy pomocą. 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji. 

Zapraszamy do współpracy!